Tervisedenduse 30. sünnipäev

Raplamaa Haigla ette istutati paikkonna tervisedenduse 30. sünnipäeva puhul tammepuu, mille kinkis maakondadele Sotsiaalministeerium. Tamm sümboliseerib tervist, tervisedendust ja loodavat TERVIKut. Istutamisest võtsid osa tervise ja turvalisuse nõukogude praegused ja endised liikmed ning samal päeval toimus ka TERVIKu integratsiooni töörühma selle projektiperioodi esimene kohtumine.