Raplamaa koolide parimate ainetundjate vastuvõtt

26. mail toimus Rapla Riigimaja suures saalis Raplamaa koolide parimate ainetundjate vastuvõtt.

Tunnustati 145 tublit õpilast, kes on silma paistnud olümpiaadidel ja õpilasvõistlustel, ning 92 õpetajat, kes on neid juhendanud ja toetanud. Õpilasi tervitas ja õnnitles Raplamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Triin Matsalu. Kõik parimad ainetundjad said tänukirja ja spetsiaalse kujundusega meene ning õpetajad lilleõie.
Meeleoluka ja hariva etteastega esines teadusteater Kolm Põrsakest ning vastuvõtu lõpetas ühine kringlisöömine.
Aitäh tublidele õpilastele ja õpetajatele!