Raplamaa Omavalitsuste Liit ootab tunnustamisettepanekuid hiljemalt 5. jaanuariks

Raplamaa Omavalitsuste Liit kutsub maakonna elanikke, asutusi ja organisatsioone üles esitama kandidaate, keda tunnustada Raplamaa kõrgeimate autasudega.

Rapla maakonna tippauhind RAPLA REDEL koos rahalise preemia ja Rapla maakonna kuldse vapimärgiga antakse inimesele, kellel on pikaajalisi silmapaistvaid teeneid maakonna arendamisel ja/või esindamisel kultuuri, spordi, hariduse, ettevõtluse või muus valdkonnas.

Rapla maakonna hõbedane vapimärk antakse inimesele,  kelle silmapaistev töö ja tegevus on kaasa aidanud Rapla maakonna arengule, samuti muude saavutuste eest, mis on toonud au ja tunnustust maakonnale või isikule, kes on silma paistnud mingi konkreetse, maakonna jaoks olulise saavutusega lühemal perioodil.

Tippauhinna Rapla Redel ja teenetemärkide statuudid ja taotlusvorm on kättesaadavad siit.

Ettepanekuid tunnustatavate isikute kohta (nimi, aadress, teenete kirjeldus) esitada hiljemalt 5. jaanuariks 2024 Raplamaa Omavalitsuste Liidu e-postile: rol@raplamaa.ee.

Tunnustused annab üle Raplamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees „Raplamaa tänab“ tänugalal, mis toimub Märjamaa rahvamajas 22. veebruaril 2024.

Lisainfo: Silvi Ojamuru, 504 7988, silvi.ojamuru@raplamaa.ee.