Uudised

TULE RAPLAMAA SPORDIAKADEEMIA JUHIKS!

13.04.2021

Kui soovid ainulaadset kogemust teenäitajana noortespordi arengus ja uue võrgustiku loojana, oled avatud uutele mõtetele ja koostööaldis, tahad anda olulise panuse laste ja noorte liikumisharjumuste kujundamisse, anda sisu uuele, maakondliku spordiakadeemia kaubamärgile ning luua uusi võimalusi noortele tippsportlastele Raplamaal, siis TULE RAPLAMAA SPORDIAKADEEMIA JUHIKS!

Huvi korral esita avaldus, CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 3. maiks 2021!

Loe edasi

Liigu Raplamaal!

08.04.2021
Täna, 08.04 algab kevadine liikumise ja hea tuju kampaania “Liigu Raplamaal 2021”, mille käigus on võimalik avastada ja taasavastada meie kodukandi tervise- ja liikumisradu ning võtta osa liikumismängust. Mängus saab osaleda nii individuaalselt kui ka perena. Aktiivsetele osalejatele antakse kampaania lõppedes välja tunnusmeened. Kampaania kestab 08.04.-08.05.2021. Vaata lähemalt www.liiguraplamaal.ee ning märgi ka osalus FB ürituse lehel @LiiguRaplamaal2021 (https://fb.me/e/29xKsjTgH)
Loe edasi

Raplamaa Haigla ootab vaktsineerima!

08.04.2021

Raplamaa Haigla ootab vaktsineerima 1956. aastal ja varem sündinud inimesi (ehk 65+) ning 1961. aastal ja varem sündinud (ehk 60+) COVID-19 riskirühma kuuluvaid inimesi.

Juhul, kui digiregistratuuri kaudu registreerimine ei õnnestu, siis palun helistage haigla registratuuri – 4844050, tööpäevadel kell 8-16

Loe edasi

TAI juhib tähelepanu alkoholitarvitamise uutele riski piiridele

05.04.2021

Tervise Arengu Instituudi pressiteade
5. aprill 2021

 Täna algav Tervise Arengu Instituudi (TAI) kampaania „Kus on sinu piir“ juhib inimeste tähelepanu sellele, et alkohol mõjutab nende elu ja tervist. Kampaaniaga kutsub TAI inimesi vaatama üle oma tarvitatavaid alkoholi koguseid ja arvestama seonduvate terviseriskidega.

Loe edasi

Raplamaa laulu- ja tantsupeo „Jutud jõe ääres“ meeskond annab teada, et pidu on lükatud edasi aastasse 2022

29.03.2021

Laulu- ja tantsupidudes peegeldub alati  ka osalejatele jõukohane ning häireteta hooaeg,  mille ettevalmistusega alustatakse juba sügisel. Ilusat pidu saame teha, kui  kogu aasta on olnud piisavalt  aega  repertuaariga rahulikult ning järjepidevalt tööd teha.  Kahjuks on Covid-19 levik ja selle tõttu seatud piirangud raskendanud just seda  järjepidevat tegevust ning paljud kollektiivid pole juba mitmeid kuid kokku saanud tulla.

Loe edasi

Elanikkonna kaitse programmi raames ilmus Koroona-Eri!

17.03.2021

Raplamaa Sõnumid lisalehena ilmus täna Koroona-Eri, kus räägitakse nii koroonakriisist, ennetusmeetmetest kui ka vaktsineerimisest. Sõna võtavad Heiki Hepner, Janno Ruus, dr Andres Lasn, dr Pille Mukk, psühholoog Andero Uusberg jt.

Loe edasi

Esita kandidaat aasta õpetaja 2021 konkursile

08.03.2021

Haridus- ja Teadusministeerium tunnustab sel aastal üheksandat korda kõiki neid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kelle viimase kolme aasta töö on teistele eeskujuks, kes panustavad õppurite arengu toetamisse, koostöösse ning uueneva õpikäsituse elluviimisesse õppeasutustes. Kandidaate saab esitada kuni 18. aprillini.

Loe edasi

Raplamaa Omavalitsuste Liit tunnustas parimaid

22.02.2021

18. veebruaril 2021 andis Raplamaa Omavalitsuste Liit välja Rapla maakonna tippauhinna Rapla Redel koos maakonna kuldse vapimärgi ja rahalise preemiaga. Tunnustati ka kolme inimest maakonna hõbedase vapimärgiga ja “Raplamaa õpib ja tänab” 2020 parimaid.

Lühikokkuvõtet tänugalast saab vaadata Youtubest.

Rapla Redel ja maakonna kuldne vapimärk

TIINA VALK – Kanada kontserni Lallemand Gruppi kuuluva Salutaguse Pärmitehas AS  pikaaegne tegevjuht. Rapla Redeliga kaasneva rahalise preemia 2500 eurot annetas Tiina Valk sihtotstarbelisena Kohila koolituskeskusele pillimängu salvestamiseks vajaliku tehnika soetamiseks.

Loe edasi