Nõukogud

Rapla maakonna turvalisuse nõukogu

Komisjoni liikmed:

  1. Meelis Mägi – Rapla vallavanem (komisjoni esimees)
  2. Uku Tõrjus,  Kohila vallavanem
  3. Janno Ruus – Politsei- ja Piirivalveameti Rapla politseijaoskonna juht
  4. Valjo Tooming – Kaitseliidu Rapla maleva pealik
  5. Tanel Vahter – Rapla päästepiirkonna juht
  6. Merlin Suurna – Märjamaa vallavanem
  7. Indrek Kullam – Kehtna vallavanem
  8. Jüri Vallsalu – EELK Hageri Lambertuse Koguduse õpetaja, usuorganisatsioonide esindaja
  9. Tavo Kikas – Raplamaa Omavalitsuste Liidu arendusjuht
  10. Ülle Laasner – Raplamaa Omavalitsuste Liidu rahvatervise- ja turvalisuse spetsialist

Nõukogu korralduse leiad siit:ROLi TK otsus nr 41

 

Rapla maakonna tervisenõukogu

Nõukogu liikmed:

  1. Väino Maasalu – Kohila Vallavalitsuse sotsiaalnõunik
  2. Marge Järvi – Rapla Maakonna Puuetega Inimeste Koja juhatuse esimees
  3. Kadri Luga – Rapla Perearstikeskus OÜ juhataja, perearst
  4. Aili Laasner – Raplamaa Haigla ülemarst
  5. Rein Pajunurm – Rapla Maakonna Spordiliidu peasekretär
  6. Pilvi Pregel – Rapla Vesiroosi Gümnaasium, õpetaja, koolide tervisedenduse  koordinaator
  7. Mari Laas – Kohila lasteaed Sipsik tervisenõukogu juht, lasteaedade tervisedenduse koordinaator
  8. Riina Meidla – Inimeseõpetuse ainesektsiooni juhataja
  9. Tauno Sau – Päästeamet, Lääne päästekeskus, Rapla päästepiirkond, Rapla päästekomando pealik
  10. Gerli Grünberg – Maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert
  11. Sandra Mägi – Eesti Punase Risti Raplamaa Seltsi sekretär
  12. Rita Rüsse – Järvakandi Kristlik Nelipühi Kogudus “Immanuel” pastor, koguduste esindaja
  13. Kristi Luik – Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi õpetaja, tervist edendavate töökohtade
    koordinaator
  14. Anabell Kinkar – Rapla Vallavalitsuse spordi- ja tervisedenduse spetsialist
  15. Artur Ojasalu – Kehtna Vallavalitsuse spordi- ja noorsootöö spetsialist
  16. Heli Lints – Märjamaa Vallavalitsuse kultuurinõunik
  17. Ülle Laasner – Raplamaa Omavalitsuste Liidu turvalisuse ja rahvatervise spetsialist

Nõukogu korralduse leiad siit:ROLi TK otsus nr 34

 

Rapla maakonna uimastiennetusnõukogu

Nõukogu liikmed:

  1. Sven Murula – Rapla Vallavalitsus, lastekaitsespetsialist
  2. Urve Uusberg – Rapla Maakonna Psühholoogiateenistus, psühholoog
  3. Erika Kundla – Valtu Põhikool, sotsiaalpedagoog; pereterapeut
  4. Jaan Aas – Politsei- ja Piirivalveamet, Lääne prefektuuri Rapla politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juht
  5. Helen Hints – Rapla Vallavalitsus, noorsootöö spetsialist
  6. Aarne Pruus – Lääne Ringkonnaprokuratuuri Rapla osakond, ringkonna prokurör
  7. Riina Meidla – Inimeseõpetuse ainesketisooni juhataja
  8. Liivia Vacht – Erapraxis lepitus, koolitaja/lepitaja
  9. Kaie Nurmsalu, Sotsiaalkindlustusameti ohvriabi ja ennetusteenuste osakonna peaspetsialist
  10. Villy Võrk, Tänavamisjon MTÜ juhatuse liige, sõltlaste rehabilitatsioonikeskuse juht
  11. Õie Kopli, Hagudi Põhikooli sotsiaalpedagoog
  12. Ülle Laasner – Raplamaa Omavalitsuste Liit, turvalisuse ja rahvatervise spetsialist

Nõukogu korralduse leiad siit:ROLi TK otsus nr 46