Nõukogud

Rapla maakonna turvalisuse nõukogu

Komisjoni liikmed:

  1. Meelis Mägi – Rapla vallavanem (komisjoni esimees)
  2. Uku Torjus,  Kohila vallavanem
  3. Janno Ruus – Politsei- ja Piirivalveameti Rapla politseijaoskonna juht
  4. Valjo Tooming – Kaitseliidu Rapla maleva pealik
  5. Tanel Vahter – Rapla päästepiirkonna juht
  6. Meelis Välis – Märjamaa vallavanem
  7. Indrek Kullam – Kehtna vallavanem
  8. Jüri Vallsalu – EELK Hageri Lambertuse Koguduse õpetaja, usuorganisatsioonide esindaja
  9. Tavo Kikas – Raplamaa Omavalitsuste Liidu arendusjuht
  10. Ülle Laasner – Raplamaa Omavalitsuste Liidu rahvatervise- ja turvalisuse spetsialist

Nõukogu korralduse leiad siit:ROLi TK otsus nr 41

Rapla maakonna tervisenõukogu

Nõukogu liikmed:

  1. Väino Maasalu – Kohila Vallavalitsuse sotsiaalnõunik
  2. Erika Reinumägi – Rapla Maakonna Puuetega Inimeste Koja juhatuse esimees
  3. Kadri Luga – Rapla Perearstikeskus OÜ juhataja, perearst
  4. Rein Pajunurm – Rapla Maakonna Spordiliidu peasekretär
  5. Pilvi Pregel – Rapla Vesiroosi Gümnaasium, õpetaja, koolide tervisedenduse  koordinaator
  6. Mari Laas – Kohila lasteaed Sipsik tervisenõukogu juht, lasteaedade tervisedenduse koordinaator
  7. Riina Meidla – Inimeseõpetuse ainesektsiooni juhataja
  8. Tauno Sau – Päästeamet, Lääne päästekeskus, Rapla päästepiirkond, Rapla päästekomando pealik
  9. Irita Raismaa – Eesti Punase Risti Raplamaa Seltsi sekretär
  10. Kristi Luik – Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi õpetaja, tervist edendavate töökohtade
    koordinaator
  11. Anabell Kinkar – Rapla Vallavalitsuse spordi- ja tervisedenduse spetsialist
  12. Artur Ojasalu – Kehtna Vallavalitsuse spordi- ja noorsootöö spetsialist
  13. Heli Lints – Märjamaa Vallavalitsuse kultuurinõunik
  14. Ülle Laasner – Raplamaa Omavalitsuste Liidu turvalisuse ja rahvatervise spetsialist

Nõukogu korralduse leiad siit:ROLi TK otsus nr 34

Rapla maakonna uimastiennetusnõukogu

Nõukogu liikmed:

  1. Sven Murula – Rapla Vallavalitsus, lastekaitsespetsialist
  2. Urve Uusberg – Rapla Maakonna Psühholoogiateenistus, psühholoog
  3. Erika Kundla – Valtu Põhikool, sotsiaalpedagoog; pereterapeut
  4. Jaan Aas – Politsei- ja Piirivalveamet, Lääne prefektuuri Rapla politseijaoskonna ennetus- ja menetlustalituse juht
  5. Helen Hints – Rapla Vallavalitsus, noorsootöö spetsialist
  6. Aarne Pruus – Lääne Ringkonnaprokuratuuri Rapla osakond, ringkonna prokurör
  7. Riina Meidla – Inimeseõpetuse ainesketisooni juhataja
  8. Liivia Vacht – Erapraxis lepitus, koolitaja/lepitaja
  9. Kaie Nurmsalu, Sotsiaalkindlustusameti ohvriabi ja ennetusteenuste osakonna peaspetsialist
  10. Villy Võrk, Tänavamisjon MTÜ juhatuse liige, sõltlaste rehabilitatsioonikeskuse juht
  11. Õie Kopli, Hagudi Põhikooli sotsiaalpedagoog
  12. Urme Puntso, kogemusnõustaja
  13. Ülle Laasner – Raplamaa Omavalitsuste Liit, turvalisuse ja rahvatervise spetsialist

Nõukogu korralduse leiad siit:ROLi TK otsus nr 46

Rapla maakonna sotsiaalkaitse komisjon

Komisjoni liikmed:

  1. Uku Torjus, Kohila vallavanem, komisjoni esimees
  2. Väino Maasalu, Kohila Vallavalitsus, sotsiaalnõunik
  3. Marge Viska, Märjamaa Vallavalitsus, sotsiaalosakonna juhataja
  4. Katrin Velleste, Kehtna Vallavalitsus, abivallavanem
  5. Kaja Heinsaar, SA Raplamaa Haigla sotsiaaltöötaja
  6. Pille Prey, Sotsiaalkindlustusamet, ennetustöö konsultant
  7. Kaie Kranich, Lääne Ringkonnaprokuratuuri Rapla osakond, konsultant
  8. Alja Laurimaa, Rapla Perearstikeskus, pereõde
  9. Mirjam Saaremets, Rapla Perearstikeskus, pereõde
  10. Jaan Sildoja, Politsei- ja Piirivalveamet, Rapla jaoskonna piirkonnavanem
  11. Marko Matson, Järvakandi päästekomando, pealik
  12. Tauno Sau, Rapla päästekomando, pealik

Täiskogu otsus