Võrgustikud

Raplamaal on 10 tervist edendavat lasteaeda. Tervist edendavate lasteaedade
koordinaator on Mari Laas (mari.laas@kohila.edu.ee)

Lasteaed Liitumis-aasta     Kontaktisik E-posti aadress
Rapla lasteaed Päkapikk 2003  Enely Buht  pakapikk@rapla.ee
Rapla lasteaed Naksitrallid 2003 Marje Krusell lasteaed.naksitrallid@

gmail.com

Rapla lasteaed Kelluke 2003 Aune Kähär kelluke@kelluke.edu.ee
Rapla lasteaed Pääsupesa 2003 Svea Jõeste raplapesa@gmail.com
Kehtna lasteaed Siller 2003 Reelika Hlevnjuk kehtna.lasteaed@kehtna.ee
Järvakandi Pesamuna 2011 Jaanika Värat pesamuna@jarvakandi.ee
Kohila Sipsik 2011 Mari Laas sipsik@kohila.ee
Märjamaa Pillerpall 2015 Astrid Tamman lasteaed.pillerpall@marjamaa.ee
Sutlema lasteaed Linnupesa 2016 Kaire Pari linnupesa@kohila.ee
Prillimäe lasteaed Põnnipere 2020 Anu Kaeval ponnid@kohila.ee

Raplamaal on 15 tervist edendavat kooli. Tervist edendavate koolide koordinaator
Raplamaal on Pilvi Pregel (pilvi.pregel@rvg.edu.ee, tel 522 9432.

Kool Liitumisaasta Kontaktisik E-posti aadress
Rapla Vesiroosi Kool 1998 Pilvi Pregel
Ingrid lenk
Pilvi.pregel@vesiroos.edu.ee
Ingrid.lenk@vesiroos.edu.ee
Kohila Gümnaasium 2001 Elo Õun elo.oun@kohila.edu.ee
Kaiu Põhikool 2004 Miralda Sildvee Miralda.sildvee@mail.ee
Märjamaa Gümnaasium 2004 Riina Meidla Riinamei@gmail.com
Kabala Lasteaed-Põhikool 2005 Reet Tiisaar rtiisaar@gmail.com
Järvakandi Gümnaasium 2005 Aira Jakimenko Airajakimenko1@gmail.com
Varbola Kool 2006 Eli Laaser eli.laaser@gmail.com
Eidapere Kool 2006  Riina Tomingas eidapere.kool@kehtna.ee
Rapla Kesklinna Kool 2007
Raikküla Kool 2007  Karin Leppik
Karin Alasepp
karinleppik@gmail.com
karin.alasepp@mail.ee
Alu Lasteaed-Algkool Kool 2010 Virve Pärn Virve.parn@mail.ee
Kehtna Põhikool 2010  Kersti Mäevälja huvijuht@kehtnakool.ee
Rapla Täiskasvanute Gümnaasium 2010 Kristi Luik Kristi.luik@mail.ee
Valtu Põhikool 2012  Andres Saks
Erika Kundla
 andres.saks@kehtna.ee
Valgu Lasteaed-Põhikool 2014 Ene Oeselg eneo@valgupk.edu.ee