Võrgustikud

Raplamaal on 9 tervist edendavat lasteaeda. Tervist edendavate lasteaedade koordinaator on Kristina Mägi (kristina.magi@kohila.edu.ee)

Lasteaed Liitumisaasta Kontaktisik E-posti aadress
Rapla lasteaed Päkapikk 2003  Enely Buht  pakapikk@rapla.ee
Rapla lasteaed Naksitrallid 2003 Marje Krusell  lasteaed.naksitrallid@
gmail.com
Rapla lasteaed Kelluke 2003 Aune Kähär  kelluke@kelluke.edu.ee
Rapla lasteaed Pääsupesa 2003 Svea Jõeste  raplapesa@gmail.com
Kehtna lasteaed Siller 2003 Reelika Hlevnjuk  kehtna.lasteaed@kehtna.ee
Järvakandi Pesamuna 2011  Jaanika Värat pesamuna@jarvakandi.ee
Kohila Sipsik 2011 Mari Laas
Kristina Mägi
 sipsik@kohila.ee
Märjamaa Pillerpall 2015  Astrid Tamman lasteaed.pillerpall@marjamaa.ee
Sutlema lasteaed Linnupesa 2016  Kaire Pari linnupesa@kohila.ee

 

Raplamaal on 15 tervist edendavat kooli. Tervist edendavate koolide koordinaator Raplamaal on Pilvi Pregel (pilvi.pregel@rvg.edu.ee, tel 522 9432.

Kool Liitumisaasta Kontaktisik E-posti aadress
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 1998 Pilvi Pregel

Ingrid lenk

Pilvi.pregel@vesiroos.edu.ee

Ingrid.lenk@vesiroos.edu.ee

Kohila Gümnaasium 2001 Elo Õun elo.oun@kohila.edu.ee
Kaiu Põhikool 2004 Miralda Sildvee Miralda.sildvee@mail.ee
Märjamaa Gümnaasium 2004 Riina Meidla Riinamei@gmail.com
Kabala Lasteaed-Põhikool 2005 Reet Tiisaar rtiisaar@gmail.com
Järvakandi Gümnaasium 2005 Aira Jakimenko Airajakimenko1@gmail.com
Varbola Kool 2006 Eli Laaser eli.laaser@gmail.com
Eidapere Kool 2006  Riina Tomingas eidapere.kool@kehtna.ee
Rapla Ühisgümnaasium 2007 Helen Tehu  tehu.helen@ryg.edu.ee
Raikküla Kool 2007  Karin Leppik
Karin Alasepp
karinleppik@gmail.com
karin.alasepp@mail.ee
Alu Lasteaed-Algkool Kool 2010 Virve Pärn Virve.parn@mail.ee
Kehtna Põhikool 2010  Kersti Mäevälja huvijuht@kehtnakool.ee
Rapla Täiskasvanute Gümnaasium 2010 Kristi Luik Kristi.luik@mail.ee
Valtu Põhikool 2012  Andres Saks
Erika Kundla
 andres.saks@kehtna.ee
Käru Põhikool 2014  Lilian Voog karupohikool@gmail.com
Valgu Lasteaed-Põhikool 2014 Ene Oeselg eneo@valgupk.edu.ee