Võrgustikud

Raplamaal on 9 tervist edendavat lasteaeda. Tervist edendavate lasteaedade koordinaator on Mari Laas (mari.laas@kohila.edu.ee)

LasteaedLiitumisaastaKontaktisikE-posti aadress
Rapla lasteaed Päkapikk2003 Enely Buht pakapikk@rapla.ee
Rapla lasteaed Naksitrallid2003Marje Krusell lasteaed.naksitrallid@
gmail.com
Rapla lasteaed Kelluke2003Aune Kähär kelluke@kelluke.edu.ee
Rapla lasteaed Pääsupesa2003Svea Jõeste raplapesa@gmail.com
Kehtna lasteaed Siller2003Reelika Hlevnjuk kehtna.lasteaed@kehtna.ee
Järvakandi Pesamuna2011 Jaanika Väratpesamuna@jarvakandi.ee
Kohila Sipsik2011Mari Laas
Kristina Mägi
 sipsik@kohila.ee
Märjamaa Pillerpall2015 Astrid Tammanlasteaed.pillerpall@marjamaa.ee
Sutlema lasteaed Linnupesa2016 Kaire Parilinnupesa@kohila.ee

 

Raplamaal on 15 tervist edendavat kooli. Tervist edendavate koolide koordinaator
Raplamaal on Pilvi Pregel (pilvi.pregel@rvg.edu.ee, tel 522 9432.

KoolLiitumisaastaKontaktisikE-posti aadress
Rapla Vesiroosi Kool1998Pilvi Pregel
Ingrid lenk
Pilvi.pregel@vesiroos.edu.ee
Ingrid.lenk@vesiroos.edu.ee
Kohila Gümnaasium2001Elo Õunelo.oun@kohila.edu.ee
Kaiu Põhikool2004Miralda SildveeMiralda.sildvee@mail.ee
Märjamaa Gümnaasium2004Riina MeidlaRiinamei@gmail.com
Kabala Lasteaed-Põhikool2005Reet Tiisaarrtiisaar@gmail.com
Järvakandi Gümnaasium2005Aira JakimenkoAirajakimenko1@gmail.com
Varbola Kool2006Eli Laasereli.laaser@gmail.com
Eidapere Kool2006 Riina Tomingaseidapere.kool@kehtna.ee
Rapla Kesklinna Kool2007
Raikküla Kool2007 Karin Leppik
Karin Alasepp
karinleppik@gmail.com
karin.alasepp@mail.ee
Alu Lasteaed-Algkool Kool2010Virve PärnVirve.parn@mail.ee
Kehtna Põhikool2010 Kersti Mäeväljahuvijuht@kehtnakool.ee
Rapla Täiskasvanute Gümnaasium2010Kristi LuikKristi.luik@mail.ee
Valtu Põhikool2012 Andres Saks
Erika Kundla
 andres.saks@kehtna.ee
Valgu Lasteaed-Põhikool2014Ene Oeselgeneo@valgupk.edu.ee