Parimad ainetundjad

Raplamaa Omavalitsuste Liit tunnustas Raplamaa parimaid ainetundjaid pidulikul vastuvõtul, mis toimus 28. mail 2018 Rapla Kultuurikeskuses.

Vastuvõtule oli kutsutud 163 õpilast, kes olid 2017-18 õppeaastal toimunud maakondlike ja vabariiklike aineolümpiaadide ja võistluste võitjad ning 83 neid juhendanud õpetajat.

Kõige enam, 41 õpilast oli kutsutud Rapla Ühisgümnaasiumist ja 38 õpilast Kohila Gümnaasiumist, põhikoolidest 12 õpilast Valtu Põhikoolist ja 9 õpilast Järvakandi Koolist.

Märkimisväärsed tulemused olid 5e olümpiaadi võitjatel Rapla Ühisgümnaasiumi 10. klassi õpilasel Triin Satsil ja 11. klassi õpilasel Kristin Düünal.

4 olümpiaadivõitu saavutas Rapla Vesiroosi Gümnaasiumi 6. klassi õpilane Mikk Vaarmar ja Kohila Gümnaasiumi 6. klassi õpilane Ulla Inger Veri ning Märjamaa Gümnaasiumi 9. klassi õpilased Marlen Enokil ja Madis Laaseril.

Kõige enam olümpiaadidel ja võistlustel väga häid tulemusi saavutanud õpilaste juhendajaks oli Valtu Põhikooli ja Rapla Ühisgümnaasiumi õpetaja Luule Linamäe.

Parimad ainetundjad 2018