Parimad koolilõpetajad

2019

KEHTNA VALD

Birgit Jaansalu – Järvakandi Kool – lõpetas põhikooli kiitusega

Aigi Niit – Kehtna Kutsehariduskeskuse parim lõpetaja

Rain Verrev – Kehtna Põhikool – lõpetas põhikooli kiitusega

Liisa Link – Valtu Põhikooli parim lõpetaja

 

KOHILA VALD

Kristelle Hermann – Kohila Gümnaasium – lõpetas kuldmedaliga

Anet Ilustrumm – Kohila Gümnaasiumlõpetas põhikooli kiitusega

Iris Juhani – Kohila Gümnaasiumlõpetas hõbemedaliga

Annabel Jürgens – Kohila Gümnaasium – lõpetas hõbemedaliga

Merily Plaser Kohila Gümnaasium lõpetas kuldmedaliga

Kati Kivi – Kohila Gümnaasium – lõpetas põhikooli kiitusega

Helena Kurjama – Kohila Gümnaasium – lõpetas põhikooli kiitusega

Grete Urm – Kohila Gümnaasium – lõpetas põhikooli kiitusega

Hannah Volkov Kohila Gümnaasium – lõpetas põhikooli kiitusega

Sandra Tiidrus – Kohila Gümnaasium – lõpetas põhikooli kiitusega

 

MÄRJAMAA VALD

Karmel Kaljusaar – Märjamaa Gümnaasium – lõpetas põhikooli kiitusega

Emma Lumi – Märjamaa Gümnaasium – lõpetas põhikooli kiitusega

Kalista Miljand – Märjamaa Gümnaasium – lõpetas põhikooli kiitusega

Anni Olm – Märjamaa Gümnaasium – lõpetas põhikooli kiitusega

Anni Paisu – Märjamaa Gümnaasium – lõpetas põhikooli kiitusega

Martin Toomet – Märjamaa Gümnaasium – lõpetas põhikooli kiitusega

Aleksandra Laane – Märjamaa Gümnaasium – lõpetas kuldmedaliga

Anette Sõstra – Märjamaa Gümnaasium – lõpetas kuldmedaliga

Stella Bret Mesila – Märjamaa Gümnaasium – lõpetas hõbemedaliga

Rando Vanikov – Vana-Vigala põhikooli parim lõpetaja

Merlin-Helen Sekk – Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool – lõpetas kiitusega

Kerli Lehes – Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskooli parim lõpetaja

 

RAPLA VALD

Cristel-Anni Ant – Hagudi Põhikool – lõpetas põhikooli kiitusega

Hardi Voomets – Kabala Lasteaed-Põhikooli parim lõpetaja

Angeliina Pung – Kaiu Põhikooli parim lõpetaja

Keirin Jakobson – Raikküla Kooli parim lõpetaja

Birgit Paju – Rapla Gümnaasium – lõpetas kuldmedaliga

Kristin Düüna – Rapla Gümnaasium – lõpetas kuldmedaliga

Kadi Kruuv – Rapla Gümnaasium – lõpetas kuldmedaliga

Mari-Liis Truusööt – Rapla Gümnaasium – lõpetas kuldmedaliga

Liisa Tõns – Rapla Gümnaasium – lõpetas kuldmedaliga

Karine Veersalu – Rapla Gümnaasium – lõpetas kuldmedaliga

Liisa Loel – Rapla Gümnaasium – lõpetas hõbemedaliga

Marriel Sopp – Rapla Gümnaasium – lõpetas hõbemedaliga

Natali Agu – Rapla Kesklinna Kool – lõpetas põhikooli kiitusega

Ragne Rahuoja – Rapla Kesklinna Kool – lõpetas põhikooli kiitusega

Marleen Tilga – Rapla Kesklinna Kool – lõpetas põhikooli kiitusega

Ene Nurmsalu  – Rapla Täiskasvanute Gümnaasium – lõpetas kuldmedaliga

Laura Veskimäe – Rapla Täiskasvanute Gümnaasium – lõpetas hõbemedaliga

Elo Kasemaa  – Rapla Täiskasvanute Gümnaasiumi parim põhikooli lõpetaja

Hanna Lotta Kadarpik – Rapla Vesiroosi Kool – lõpetas põhikooli kiitusega

Getter Iris Näkk – Rapla Vesiroosi Kool – lõpetas põhikooli kiitusega

Krislin Pihus – Rapla Vesiroosi Kool – lõpetas põhikooli kiitusega